در حال بارگذاری ...

مطلب تست دوم
این مطلب برای تست ماژول می باشد

خلاصه مطلب دوم .

متن مطلب:

  1. کاربر یکی از متدهای موجود در Probe را انتخاب میکند(به عنوان مثال آخرین بازدید ها از گروه خلاصه بازدید یعنی همان متد Lastvisit()
  2. اتفاقی که درون متدها می افتد به این شرح است که مسیر Widget  های ارائه شده توسط Probe  با آدرس های ما اصلاح گشته (برای دسترسی از طریق Config)  و به متد process جهت برخی از اصلاحات پاس داده میشود.
  3. محتوای آدرس اصلاح شده ، درون متد process ابتدا توسط file_get_content دریافت شده و سپس این محتوا توسط متد repair_code (آدرس module،themes،plugins،images) جهت بازسازی برخی آدرس ها ، اصلاح میگردد.و نتیجه نهایی که محتوایی با آدرسهایی صحیح میباشد ، بر روی صفحه چاپ میشود.

 

  1. تنها مشکلی که وجود دارد دکمه های زیر نمودار است . که باتغییر آدرس های ما،درخواست اجاکس آنها به مسیری اشتباه میرود و دوم اینکه ،هدف ما این شد که تمامی آدرس ها از درون متدهای ما لینک دهی شوند. در برخی از ویجت ها ،ممکن است با سه دسته از درخواست های Ajax  مواجه شوید، درخواستهایی برای تغییر نوع نمودار،دریافت خروجی از گزارش و یا نمایش نقشه کشورها ، که به طور کلی به سه متد get  ، export ، map  ارسال میشود (توجه،مسیر ارسال این سه دسته از درخواست ها ،درون خود فایلهای Probe  اصلاح شده که درپایین آمده است)
  2. درخواست های Ajax فوق نیز پس از ورود به متدهای ما ، روند قبل یعنی متد Process به بعد را طی کرده و نتیجه آن بر روی صفحه چاپ میگردد.

 


نظرات کاربران